اسکریپت مدیریت مشتریان perfex Crm فارسی

مطالب دیگر:
🔑زندگی‌نامه و بررسی آثار فرانسیس بیكن🔑مکانیسم های دفاعی- روانی🔑تحقیق منابع تغذیه سوئیچینگ🔑معادن نمک گرمسار - گنبدهای نمک🔑گذری و نظری بر سقا‌خانه‌🔑قالیهای كتیبه دار موزه فرش ایران🔑بررسی شناخت رفتار درمانی🔑مرکز علمی - پژوهشی کودکان (پژوهشسرای دانش آموزی)🔑بررسی رابطه تغییرات اجزای صورت سود و زیان با تغییرات بازده سهام🔑مقاله تقسیم‌بندی صفحات وب🔑ساختمان سرعتی پوسته در اصفهان🔑مقاله تکنولوژی تولید ماکارونی🔑طراحی سیستم مكنده غلات🔑مقاله در مورد معرفی امنیت زیستی بعنوان روشی برای كاهش بیماریهای عفونی🔑كالبدشناسی و فیزیولوژی دستگاه تناسلی نریان🔑كاربرد میكروارگانیزمها در تهیه مواد لبنی🔑مقاله سموم سیانوباكتریایی🔑بیماران معتاد تزریقی🔑بررسی خصوصیات مدیران مدارس شهری شهرستان ساوجبلاغ و تطبیق آن با آیین نامه انتصاب مدبران🔑دانلود مقاله آدنوكاسینوم معده🔑مقاله بیماران مبتلا به هیپوتیروئید🔑بررسی آلودگی سالمونلایی🔑نبرد سلطان سنجر با ترکان غز🔑كنترل و هدایت از راه دور توسط SMS در سیستم موبایل🔑عوامل رفع مسئولیت کیفری در فقه و حقوق جزاء
اسکریپت مدیریت مشتریان perfex Crm فارسی |دانلود فایل-:|50280536|بی آی|biu
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان اسکریپت مدیریت مشتریان perfex Crm فارسی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری Perfex یک CRM بسیار قدرتمند است. تا امروز حدودا 1800 نسخه از این اسکریپت در سایت codecanyon به فروش رسیده. همچنین این اسکریپت از بین آراء خریداران خود موفق به کسب امتیاز 4.92 از 5 ستاره شده است. کسب چنین امتیازی واقعا قابل توجه بوده و به خودی خود از کاربردی بودن و امکانات گسترده این اسکریپت مدیریت مشتریان خبر میدهد.


CRM پرفکس میتواند نیازهای افراد و گروه های مختلفی را برآورده سازد. این اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری را شرکت ها، فریلنسر ها و به طور کلی کلیه افرادی که نیاز به مدیریت مشتریان خود داشته باشند، میتوانند مورد استفاده قرار دهند. طراحی Perfex به شکلی بسیار مدرن و زیبا صورت گرفته و بهره گیری از این اسکریپت میتواند به فعالیت های شما جلوه ی حرفه ای تری داده و به شما در بهبود روند تجارتتان کمک کند.


برخی از امکانات اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری Perfex :برای آشنای بیشتر با اسکریپت متن باز مدیریت ارتباط با مشتری Perfex میتوانید سری به دموی آن در سایت رسمی اش بزنید. اسکریپت مدیریت ارتباط با مشتری Perfex را میتوانید همین حالا دریافت کرده و از امکانات آن بهره مند شوید.